about

Team

  • Mike Korth, co-founder and partner
  • Gus Tielens, co-founder and partner
  • Pepijn Nolet, associate
  • Wieshant Manna
  • Gavin Fraser
  • Matilde Scali
  • Phuong Dao
  • Consuelo Martinez

Selection clients

  • De Alliantie
  • Coco-Mat
  • AM Wonen
  • Diemeer Vastgoed Management BV
  • Elm House
  • Heijmans
  • Oostendse Haard
  • OPEN Development
  • Projectbureau Park Lingezegen
  • Rijkswaterstaat
  • Stichting Spaarnesant
  • Ymere
  • Bo-ex
  • Welbions
  • NL Development
  • Municipality of Amsterdam
  • Municipality of Ede
  • Municipality of Groningen
  • Provincie Overijssel

Selection collaborations

  • Marcel Lok Architect
  • DS Landschapsarchitecten
  • Frans Boots Ruimtelijk Advies
  • Royal HaskoningDHV
  • MUST stedenbouw
  • Dennis de Smet, fotograaf
  • Luuk Kramer, fotograaf
  • Stefan Müller, fotograaf
  • Walter van Broekhuizen, beeldend kunstenaar
  • Hansje van Halem, grafisch ontwerp
  • wUrck architectuur, stedenbouw en landschap
  • Mrs. Meijer Foundation

Education

  • Amsterdam Academy of Architecture
  • Rotterdam Academy of Architecture
  • Delft University of Technology
  • Groningen Academy of Architecture

Juries

  • 2020 ARC Detail award, juryvoorzitter Gus Tielens
  • 2020 Architectenweb Awards 2020
  • 2017 Rietveldprijs Utrecht
  • 2017 Rotterdam Architectuurprijs
  • 2014-2017 Architectuurprijs Achterhoek APA
  • 2010 BNA jonge architecten

Former Employees

  • Sophie Gföhler
  • Alice Dicker
  • Ophélie Bertout
  • Bas Berkhout
  • Johannes Brochheuser
  • Walter van Broekhuizen
  • Emily Clark
  • Miquel Corro
  • Kria Djyoadhiningrat
  • Ahmed Elsoudy
  • Sara Frickech
  • Volker Goldstein
  • Mario Gomez
  • Grainne Nestor
  • Angelique Haver
  • Michal Jach
  • Niek Joanknecht
  • George Justus
  • Maarten van Kesteren
  • Mirte Kooy
  • Elsemarijn Kruijswijk
  • Bart Lans
  • Laura Maeztu
  • Anja Markovic
  • Maria Mor
  • Volker Muensch
  • Raphael Naef
  • Grainne Nestor
  • Diana Pimentao
  • Christina Rasmussen
  • Arnolke van Rijsewijk
  • Pieter van Roermund
  • Bart van der Salm
  • Kristina Seo
  • Luuc Sonke
  • Sharon Sportel
  • Joop Steenkamp
  • Jimmy de Valk
  • Sander Vedder
  • Antonio Vivar
  • Gabriël Zitman

Prizes and nominations

  • 2019 Lieven de Key penning, IKC Molenwiek Dalton
  • 2019 Nominatie Architectenweb schoolgebouw van het jaar, IKC Molenwiek Dalton
  • 2018 Achitectuurprijs Almere
  • 2017 1ste prijs prijsvraag Kattenbrug Groningen
  • 2016 1ste prijs prijsvraag woongebouw Spaarndammerschoollocatie ism Marcel Lok architect
  • 2016 1st prijs two bridges Bijlmermeer Amsterdam
  • 2015 1ste prijs prijsvraag brug Park Lingezegen
  • 2014 1ste prijs prijsvraag twee woonblokken in De Eenhoorn Amsterdam
  • 2014 1ste prijs prijsvraag transformatie Molenwiek school Haarlem
  • 2014 1ste prijs prijsvraag Van der Pekbrug
  • 2013 1ste prijs prijsvraag woongebouw Oostende
  • 2013 Nominatie gouden AAP, Amsterdam architectuur prijs IJburg 46c
  • 2012 Zuiderkerkprijs, beste woongebouw Amsterdam, IJburg 46c
  • 2012 Nominatie Amsterdamse Nieuwbouwprijs Kolenkit
  • 2012 Nominatie gouden AAP, Amsterdam architectuur prijs Kolenkit
  • 2009 1ste prijs prijsvraag 2 bruggen Andreas Ensemble Amsterdam
  • 2006 1ste prijs prijsvraag brug Overhoeks
  • 2006 Charlotte Köhler prijs van het Prins Bernhard Cultuurfonds
  • 2006 Nominatie Europäischen Architekturpreis Putz project Overtoom
  • 2005 2de prijs prijs stedelijk ontwerp, ‘Anbindung des Ring-Centers’ Germany
  • 2001 1ste prijs prijsvraag, woongebouw 1e Helmersstraat Amsterdam ism Wilbert Swinkels

Selection lectures

  • 2020 Molenwiek, verder bouwen aan het DNA, op uitnodiging van Netwerkevent Architectenweb
  • 2018 Rendez Vous, bouwkunstlezing op uitnodiging van de Vereniging ter bevordering van de Bouwkunst Groningen
  • 2017 Knoerten en Kanjers, op uitnodiging van Pakhuis de Zwijger Amsterdam naar aanleiding van de boekpresentatie Post Pireaus
  • 2016 Story lines, op uitnodiging van de Academie van Bouwkunst in Amsterdam
  • 2016 Intrigued, op uitnodiging van de Rotterdamse Academie van Bouwkunst
  • 2016 Claiming Context op uitnodiging van de Technische Universiteit Delft binnen de manifestatie Young Wolves, Designers of the Future
  • 2016 Bridges and Buildings op uitnodiging van het Department Interiors van de Technische Universiteit Delft
  • 2016 Molenwiek Dalton, transformeren en vernieuwen, op uitnodiging van het Scholencongres van Architectenweb
  • 2015 Ik herinner me …, lezing op uitnodiging van Architectuurcentrum Amsterdam
  • 2014 At Home op uitnodiging van het Strelka Instituut Moskou
  • 2013 Lef, Liefde en Lange duur, Jaarcongres Architectuur & Woningbouw, de Architect
  • 2006 korthtielens in theater De Brakke Grond Amsterdam
  • 2006 debat salon Nai ‘building and the concept’

Selection exhibitions

  • 2018 Tentoonstelling Modellenbureau ARCAM
  • 2016 Tentoonstelling Prelude, MASSARBEIT DAM Frankfurt
  • 2016 Tentoonstelling Wonen in Stadshart WISH Groningen
  • 2015 Tentoonstelling Herbestemmen van school naar school ABC Haarlem
  • 2014 Selected participation research transformation afterwar schools, Mevrouw Meijer
  • 2010 Booomer ism Walter van Broekhuizen, Zuidas Amsterdam, met dank aan subsidie tijdelijke kunstprojecten Amsterdam
  • 2008 Nieuwe Oogst, tentoonstelling in Arcam Amsterdam
  • 2006 Parels op het dak, RAP Architectuur Centrum Leiden
go to top